TIME2MOTO

Lubisz poznawać ciekawe miejsca, kulturę innych krajów i fajnych ludzi z motocyklowej perspektywy?

My także! Przygody i emocje na najwspanialszych trasach Europy są nam bliższe niż najdroższe hotele i luksusy kurortów. Po co płacić krocie za wczasy all inclusive? Niech żyje motocyklowa przygoda i atmosfera, której nie można znaleźć nigdzie indziej!

Nasze najmocniejsze strony to flota 30 motocykli, możliwość skorzystania z przewodnika i instruktora techniki jazdy. Dzięki tak dużej liczbie maszyn, możemy zaoferować Ci wyjazd w bardzo dobrej cenie – już od 1699 pln. Zarezerwuj wyjazd już teraz!

Poznaj nasz zespół

Waldemar Zacha

Waldek Zacha (Wally) – pomysłodawca i współzałożyciel Time2moto. Jak wielu z nas zaczynał swoją przygodę na WSK-ach, Simsonach i innych Komarkach wiele lat temu. Miłośnik sportowej jazdy. Uczestniczył w wielu wyścigach rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Był wicemistrzem Polski w klasie 600 na Triumph'ie Daytona. Teraz bardziej interesują go dalekie podróże ale tor Jerez i Almeria cały czas kusi :-)Jeździ Hondą Africa Twin oraz VFR. Podróżował po Stanach Zjednoczonych, Afryce (Maroko, Zanzibar), a Europa nie ma dla niego już wielu tajemnic. Prywatnie ma piękną żonę i wspaniałego syna.

Mariusz Lipski

Mariusz Lipski - pomysłodawca i współwłaściciel Time2moto. Na motocyklu od dziecka. Uczestnik wielu szkoleń motocyklowych w Polsce i zagranicą. Jeździ Hondą CRF1000 Africa Twin, Harleyem Sportsterem, quadem Yamaha Grizzly 700 i Segway'em x2 :-). Dla niego nie ma najlepszego motocykla na Świecie, czasem są po prostu przeciętni użytkownicy 😉 Skończył studia na wydziale prawa, studiował logistykę, bezpieczeństwo pracy oraz psychologię biznesu, co pozwala mu widzieć świat wielowymiarowo. Poza jazdą motocyklami zdarzyło mu się skakać ze spadochronem, ma licencje pilota UAV i brązową odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego. Prywatnie ma kochającą żonę i dwóch wspaniałych synów 🙂